Vilnius išsirinko gražiausią 2017 metų kalėdinę vitriną!

 

Šiais metais konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2017“ dalyvavo beveik pusšimtis entuziastingų Vilniaus verslininkų, įmonių bei įstaigų.

Vakar baigėsi kelias savaites trukęs balsavimas už gražiausias Vilniaus kalėdines vitrinas, kuriame savo nuomonę išsakė beveik 8000 balsavusiųjų.

Susumavus internetu balsavusių žmonių balsus ir komisijos balus, paaiškėjo, kad konkurso „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2017“ nugalėtojomis tapo:

I vieta - C&D Style salono vitrina (UAB „C&D Style“, Trakų g. 17, Vilnius)

 

II vieta - Zwilling salono vitrina (UAB „RCD Room Concept Design“, Bokšto g. 2, Vilnius)

 

III vieta - LR Muitinės departamento vitrina (Gedimino pr. 25, Vilnius)

 

 Sveikinimai nugalėtojoms!

 

 Esame maloniai nustebinti konkurso dalyvių entuziazmu, labai džiaugiamės Vilniaus senamiesčio gatves papuošusiais originaliais ir stilingais kalėdinių vitrinų puošybos sprendimais ir šių metų konkurso rezultatais. Visos vitrinos spinduliuoja nepaprasta šventine nuotaika, kuria šilumos ir jaukumo įspūdį mieste ir pagyvina Vilniaus pagrindines gatves. Kiekviena išradingai dekoruota vitrina pasakoja savo ypatingą istoriją ir žadina praeiviams džiugias Kalėdų laukimo emocijas.

Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir labai tikimės, kad šiame konkurse lygiai taip pat entuziastingai dalyvausite ir ateinančiais metais ir toliau sėkmingai puoselėsite gražias švenčių kultūros iniciatyvas savo mieste.

 

Dėl prizų įteikimo vietos ir laiko su konkurso nugalėtojomis susisieksime asmeniškai.

 

 

Visų vitrinų nuotraukas galite pamatyti čia:

 

https://www.delfi.lt/projektai/kaledos-sostineje/graziausia-vitrina/

 

 

 

KALĖDINIŲ VILNIAUS VITRINŲ ŽEMĖLAPIS

 

 

 

 

 

 

Šiltų Kalėdų linki